znajdz produkt
Komentarze i oceny [39]  
IWIRES PROKABLE WIRES1STKABLE WIRES ACUITYKABLE WIRESNX2UCHWYTYPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻiWiresKableKableKableUchwytyProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ             NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

START
 

Techlink jest globalnym liderem rynku specjalistycznych kabli, i akcesorii do kina domowego, systemów hi-fi oraz komputerów PC. Siedziba firmy znajduje się w Sevenoaks w Wielkiej Brytanii. Pozycja firmy na rynku była budowana przez ponad 30 lat. Każdy produkt jest tworzony przez grupę projektantów którzy dzięki posiadanej wiedzy i umiejętnościom potrafią wykreować coś niezwykłego.
Począwszy od uchwytów do mocowania ekranów lcd poprzez kable serii Acuity ze złoconymi końcówkami Techlink ma dla każdego coś do zaoferowania.
Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej produkcji na ogromną skalę oraz znakomitej kondycji firmy, koszty produkcji są utrzymywane na niskim poziomie. To sprawia, że produkty Techlink International nie mają sobie równych w swojej klasie. Zostało to dowiedzione poprzez przyznanie im wielu prestiżowych nagród przez tak znane pisma branżowe jak What hi-fi, Home Cinema Choice oraz What Video.

Ekspansja firmy Techlink nie jest też kwestią przypadku. To dzięki wielu uzdolnionym pracownikom firma odniosła tak wielki sukces i stała się znana na całym świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszych trendów wyposażenia domu i wnętrz, zespół firmy Techlink może realizować pełną rodzinę produktów OEM na etapie od wstępnej koncepcji do końcowego produktu.

Techlink osiąga stałe sukcesy na międzynarodowych targach techniki audio-video. Firma została wyróżniona w testach niemieckiego miesięcznika AUDIO, który wielokrotnie nagradzał kable optyczne oraz cyfrowe kable koaksjalne firmy Techlink przyznając im bardzo dobrą ocenę.

PRZEWODY TECHLINK:


SERIA WIRES1ST obejmuje pełną ofertę kabli AV o dobrych parametrach technicznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Przewody pakowane są w estetyczne i proste w otwieraniu opakowania. Kable WIRES1ST wykonane są z miedzi beztlenowej, charakteryzują się solidnym zamocowaniem przy końcówkach zawierających niklowane styki ze stali nierdzewnej, zastosowaniem ekranów z folii aluminiowej oraz wytrzymałej izolacji z tworzywa polietylenowego. Produkty WIRES1ST stanowią dobry punkt wyjściowy dla początkujących użytkowników kina domowego poszukujących dobrego produktu za rozsądna cenę.
[ Zobacz produkty serii Wires1st ]
SERIA WIRES ACUITY (dawniej CR) to jakość hi-end w przystępnej cenie. Seria oferuje pełną ofertę kabli przeznaczonych dla zaawansowanych użytkowników domowych systemów AV. Przewody tej serii charakteryzują podwójnie ekranowane żyły sygnałowe z miedzi beztlenowej, ekrany wykonane z folii aluminiowej Al-Mylar oraz elastyczna izolacja z tworzywa polietylenowego. Produkty wyprodukowane są z najlepszych materiałów, przy użyciu najnowszej, bardzo precyzyjnej technologii co zapewnia niezrównaną jakość dźwięku i obrazu.
[ Zobacz produkty serii WiresAcuity ]


SERIA WIRESNX2 obejmuje pełną ofertę kabli przyłączeniowych, których doskonała jakość i wykonanie gwarantują odpowiedni standard. Przewody tej serii charakteryzują się żyłami sygnałowymi wykonanymi z miedzi beztlenowej, pozłacanymi stykami, ekranami z foli aluminiowej oraz izolacją z tworzywa polietylenowego. Stanowią one idealny wybór dla użytkowników systemu audio, kina domowego lub konsoli do gier oferujący połączenie bardzo dobrej jakości i parametrów i niewygórowanej ceny.
[ Zobacz produkty serii WiresNX2]

UCHWYTY TECHLINK:


OFERTA UCHWYTÓW TECHLINK obejmuje pełny wybór uchwytów ściennych oraz statywów do ekranów plazmowych oraz lcd, uchwytów głośnikowych oraz uchwytów do rzutników multimedialnych. Techlink dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia zgodności swych produktów z najnowszymi standardami stosowanymi w urządzeniach kina domowego. Uchwyty wykonane są najwyższej jakości materiałów i charakteryzują się nowoczesnym i atrakcyjnym wzornictwem, wytrzymałością oraz troską o bezpieczeństwo użytkowania. Uchwyty i akcesoria Techlink stanowią dobrą alternatywę dla rozwiązań konkurencyjnych za bardzo rozsądna cenę.
[ Zobacz uchwyty Techlink ]SZAFKI AV TECHLINK:


SZAFKI AV TECHLINK obejmują pełny zakres rozwiązań pozwalających na zadowolenie nawet najbardziej wybrednych oczekiwań i gustów klientów w zakresie zapewnienia miejsca na sprzęt hi-fi, video lub urządzenia kina domowego. Szafki produkowane są w oparciu o najwyższej jakości materiały i narzędzia celem nadania im wszechstronności i uniwersalnego charakteru. Oferta obejmuje produkty serii AVATAR, BENCH, DAIS, KURVE, O, OVETURE.
[ Zobacz szafki AV Techlink ].PRZEŁĄCZNIKI AV TECHLINK:


OFERTA PRZEŁĄCZNIKÓW AV TECHLINK obejmują przełączniki i rozdzielacze video HDMI. Wszystkie przełączniki av firmy Techlink są zaawansowanymi technicznie urządzeniami zaprojektowanymi w celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu i dźwięku bez konieczności rozłączania i ponownego łączenia składników systemu. Urządzenia są proste w obsłudze i nie wymagają do pracy oprogramowania.

UWAGA !
Zawarte na tej stronie polskie opisy produktów firmy Techlink objęte są prawem autorskim i należą do firmy Media-Centrum. Kopiowanie ich w całości bądź w części i publikowanie w formie elektronicznej bądź papierowej bez zgody Media-Centrum traktowane będzie jako naruszenie własności intelektualnej Media-Centrum, i spowoduje podjęcie czynności prawnych przeciwko osobom lub instytucjom naruszającym tą własność.

[ Zapoznaj się z warunkami kopiowania opisów zamieszczonych w tym serwisie ]
Kupując tylko w SKLEPACH AUTORYZOWANYCH masz gwarancję zakupu produktu oryginalnego z pisemną gwarancją. Sieć sklepów Media-Centrum sprzedaje TYLKO ORYGINALNE produkty marki Techlink pochodzące od legalnych i oficjalnych dystrybutorów producenta, z polską pisemną gwarancją oraz możliwością otrzymania faktury. W przypadku naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej zakupiony u nas sprzęt można przesłać bezpośrednio do serwisu lub do nas.

Możesz być pewny że zamawiając u nas zamawiasz produkt w 100% oryginalny czego potwierdzeniem są komentarze nabywców zamieszczone na tej stronie !Data ostatniej aktualizacji katalogu produktów firmy TECHLINK: 09.09.2017
UWAGA: W związku z wahaniem kursu walut cena produktu w dniu zakupu może różnić się od ceny przedstawionej w katalogu na tej stronie.


Regulamin sprzedaży wysyłkowejPROMOCJE
 
Przewód HDMI wtyk - HDMI wtyk 3.0 m

Więcej o Przewód HDMI wtyk - HDMI wtyk 3.0 mkod: Techlink 640203
kategoria: Przewody audio-video - HDMI
cena: Zapytaj o cenę ->
Przewód przeznaczony np do połączenia konsoli, Apple TV, odtwarzacza DVD / Bluray z amplitunerem bądź TV HD z prędkością transmisji do 10,2 Gbps ora...
więcej...