znajdz produkt
Komentarze i oceny [39]  
IWIRES PROKABLE WIRES1STKABLE WIRES ACUITYKABLE WIRESNX2UCHWYTYPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻiWiresKableKableKableUchwytyProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ             NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
 
 
 

Warunki kopiowania opisów

Osoby / firmy zamierzające kopiować opisy produktów oraz informacje o produktach firmy Techlink zamieszczone na tej stronie w celu publikowanie ich formie elektronicznej bądź papierowej z zamiarem wykorzystania ich jako źródła informacji handlowych związanych ze sprzedażą, serwisem lub jakąkolwiek inną działalnością zarobkową w oparciu o produkty firmy Techlink przedstawione tutaj prosimy o:

1) Jednorazowe powiadomienie emailem na adres info@media-centrum.pl o intencji skopiowania opisu i / lub danych technicznych produktu / produktów bądź jakiejkolwiek innej informacji zamieszczonej na tej stronie z wyszczególnieniem:

- adresu sklepu internetowego w przypadku sklepu www
- nazwy portalu aukcyjnego i nicka w przypadku aukcji internetowych
- nazwy firmy w przypadku innych form publikacji jak katalogi elektroniczne (pdf, doc itd), wydruk ulotek reklamowych, broszur itd.

2) Zamieszczenie w stopce każdej aukcji lub opisu bądź zbiorczo na pierwszej stronie serwisu www, katalogu elektronicznego, oferty bądź ulotki drukowanej następującej informacji:

OPIS POCHODZI Z SERWISU WWW.TECHLINK.PL

lub informacji o identycznym znaczeniu wyrażonej w dowolny inny sposób jednakże zawierającej adres internetowy www.techlink.pl jako adres źródła informacji wykorzystanych przez Państwa w celach handlowych, informacyjnych itd.

Brak zastosowania się do wyszczególnionych powyżej warunków jest równoznaczny z brakiem zgody Media-Centrum na zamieszczanie opisów produktów Techlink poza naszą stroną. W takim przypadku sugerujemy Państwu skorzystanie z alternatywnych portali poświęconych ofercie firmy Techlink lub wynajęcie tłumacza, który wykona dla Państwa pracę, która sami musieliśmy "odwalić" poświęcając na to setki godzin. W przeciwnym wypadku będziecie musieli wynająć prawnika, gdyż będziemy dochodzić prawa do ochrony naszej pracy na drodze sądowej. Wysłanie jednego emaila i wklejenie jednej frazy tekstu na stronie lub w katalogu nie jest chyba zbyt wygórowaną ceną za możliwość zarabiania na opracowanych przez nas opisach.

To co z pozoru wydaje się utrudnieniem nie jest podyktowane naszym egoizmem lecz troską o jakość naszego serwisu, a więc również pośrednio Państwa serwisów. W przypadku parafowania opisów adresem naszego serwisu odpowiedzialność za ewentualne błędy w publikowanych informacjach spadnie na nas i będziemy w stanie te błędy korygować kontrolując jakość danych które "idą w świat" we własnym i Państwa interesie.